П'ятниця, 01 червня 2018 08:47

Уманським рятувальникам передано новий пожежний автомобіль

31 травня особовому складу 14 Державної пожежно-рятувальної частини урочисто передано сучасну спец. техніку – пожежний автомобіль. В церемонії передачі взяли участь керівництво міста та району, представники Управління ДСНС України у Черкаській області, громадськість.

Секретар міської ради Людмила Кирилюк привітала уманських рятувальників з отриманням сучасної техніки та зазначила, що міська влада не стоїть осторонь проблем пожежно-рятувальної частини і завжди буде сприяти покращенню матеріально-технічного забезпечення рятувальників.

Під час урочистостей представники духовенства Свято-Миколаївського кафедрального собору провели обряд освячення транспортних засобів та благословили особовий склад частини.

На завершення святковим дарунком учасникам заходу стала  концертно-розважальна програма, що підготовлена студентами Уманського державного педагогічного університету та учнями загальноосвітньої школи № 11.