banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

Понеділок, 04 червня 2018 15:11

Перелік водних об’єктів, які не рекомендовані для купання в м.Умань

Ваша оцінка
(1 Голос)

 

Для вжиття заходів запобігання загибелі людей на водних об’єктах м. Умань, виконавчим комітетом Уманської міської ради 23 лютого 2018 року був заключений договір № 6 на обслуговування водних об’єктів м. Умань комунальною водолазно-рятувальною службою Черкаської облради в 2018 році. 

 Згідно міської Програми організації рятування людей на водних об’єктах м. Умань на 2014-2018 р.р. (рішення сесії Уманської міської ради від 08.05.2015 р. № 5.11-52/6) на організацію заходів запобігання загибелі людей на водних об’єктах в м. Умань виділено 103,8 тис. грн. та створений рятувальний пост.

 Уманською міською радою 26.03.2018р. було прийнято розпорядження № 60-р «Про організацію літнього відпочинку та забезпеченню безпеки населення на водних об’єктах міста Умань у 2018 році», де визначено місця масового відпочинку населення біля водойм м. Умань, перелік водних об’єктів, які не рекомендовані для купання в  м. Умань у літньому сезоні 2018 року, перелік зон відповідальності і зон патрулювання рятувальних постів на водних об’єктах у м. Умань в 2018 році.

Черкаською комунальною водолазно-рятувальною службою Черкаської облради  проведено водолазне обстеження дна акваторії зони відпочинку на ставку «Осташівський» та  складені відповідні акти і паспорт підводної частини зони відпочинку. Також складений Паспорт місця масового відпочинку населення біля водних об’єктів (став «Осташівський»), затверджений Уманською міською радою.

Управлінням ДПСС Держспоживслужби м. Умань та УМРВ ДУ ЧОЛЦ

регулярно проводиться санітарно-епідеміологічне обстеження місць масового відпочинку населення біля води, лабораторний контроль води поверхневих водойм, ґрунту, піску на відповідність їх санітарним показникам у відповідності із державними стандартами. Відповідно до експертних висновків від 22.05.2018 року Уманської міжрайонного лабораторії ДПСС України з питань безпечності харчових продуктів вода ставу «Осташівський», де організовано місце відпочинку біля води не відповідає вимогам д.11 ДСТУ «Планування та побудова населених пунктів». 

        

Місця масового відпочинку населення біля водойм м. Умань

 в  2018 році

з/п

Назва місця

Розташування

Умови, за яких дозволяється відпочинок

1

Став «Осташівський»

м.Умань,

вул. Незалежності

Виконання вимог Правил охорони життя людей на водних об'єктах України від 10.04.2017 № 301, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України

 

ПЕРЕЛІК
водних об'єктів, які не рекомендовані для купання в м. Умань у літньому  сезоні 2018 року

№ з/п

Назва водойми

Причина , по якій не рекомендовано купатися у водоймі

1.      

Cтав   «Осташівський»

Вода не відповідає санітарним нормам

2.      

Водні об’єкти НДП «Софіївка» (Верхній і нижній стави)

Вода не відповідає санітарним нормам

3.      

Ставок  «Зарембовий»

Вода не відповідає санітарним нормам

4.      

Ставок «Звірки»

Вода не відповідає санітарним нормам

5.      

Річка Кам’янка

Вода не відповідає санітарним нормам

6.      

Річка Чиканка

Вода не відповідає санітарним нормам

7.      

Ставок «Тартак»

Вода не відповідає санітарним нормам

ПЕРЕЛІК

зон відповідальності та зон патрулювання рятувальних постів на водних об’єктах у м. Умань у літньому сезоні 2018 року

з/п

Назва підрозділу

Зона відповідальності

Зона патрулювання

1

Рятувальний пост

Став «Осташівський»

Став «Осташівський»

2

Рятувальний пост

Верхній, нижній стави НДП «Софіївка»

Верхній, нижній стави НДП «Софіївка»

Прочитано 1014 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80