Понеділок, 18 червня 2018 12:28

Урочистості з нагоди Дня медичного працівника в Умані

15 червня в міському Будинку культури ім. Ю.Смолича відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня медичного працівника.

В урочистостях взяли участь міський голова Олександр Цебрій, головні лікарі медичних установ, працівники та ветерани галузі охорони здоров’я, громадськість міста.

Перед початком свята міський голова привітав та вручив Почесні грамоти виконавчого комітету Уманської міської ради за багаторічну сумлінну працю в системі охорони здоров’я, високу професійну майстерність, активну громадську позицію та з нагоди Дня медичного працівника:

-       Геннадію Андрієнко, завідувачу амбулаторією № 2 Комунального некомерційного підприємства «Уманський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Уманської міської ради;

-       Оксані Єсіпчук, лікарю функціональної діагностики КП «Уманська міська лікарня»;

-       Петру Ковдюку, лікарю кабінету «Довіра» КП «Уманська міська лікарня»;

-       Катерині Марченко, дитячому лікарю-психіатру Уманської лікарні № 2;

-       Валентині Мироненко, лікарю акушеру-гінекологу Уманського пологового будинку;

-       Наталії Наумовій, лікарю-психіатру Уманської лікарні № 2;

-       Івану Олексієнко, завідувачу акушерським відділенням Уманського пологового будинку;

-       Віктору Петрику, лікарю-педіатру Уманської дитячої міської лікарні;

-       Олександру Підвальному, лікарю-стоматологу-хірургу КП «Уманська стоматологічна поліклініка»;

-       Ользі Собченко, лікарю-генетику Уманського пологового будинку;

-       Олександру Соколенку, завідувачу інфекційним відділенням Уманської міської лікарні № 3.

«Бажаю всім Вам, невичерпності сил і завзяття, творчої наснаги у вашій важливій праці. Нехай щастям і любов’ю наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить задоволення і радість. Нових ідей і перемог, надійних партнерів і вірних друзів, процвітання, удачі і добробуту вам і вашим родинам», - сказав міський голова Олександр Цебрій.

Після завершення урочистої частини відбулась концертна програма.

Прочитано 1941 разів