Субота, 23 червня 2018 12:12

В Умані 32 випускники отримали золоті та срібні медалі

22 червня у сесійній залі виконавчого комітету Уманської міської ради відбулась зустріч міського голови Олександра Цебрія, освітян та випускників-медалістів  шкіл міста Умань.

32 випускники за високі досягнення у навчанні отримали золоті та срібні медалі, з них: 18 випускників нагороджені золотими медалями; 14 учнів отримали – срібні медалі.

Привітали та вручили цінні подарунки медалістам міський голова Олександр Цебрій та начальник відділу освіти Оксана Мельник.

«Дорогі медалісти, вже завтра перед вами відкриються тисячі доріг, але кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо, впевнено, пам’ятаючи, що ви є  гордістю нашого міста, адже  з честю виконали свою високу місію», - сказав міський голова Олександр Цебрій.

Вітаємо ученицю міської гімназії Ірину Зозулю, яка має найвищий результат з математики-200 балів. Ірина  входить до трійки учнів Черкаської області, які мають такі високі  результати.