http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
П'ятниця, 10 серпня 2018 09:34

Відбулось засідання виконавчого комітету

Ваша оцінка
(0 голосів)

Чергове засідання виконавчого комітету Уманської міської ради відбулося 09 серпня,  на якому було розглянуто низку питань.

Члени виконавчого комітету заслухали про виконання міського бюджету м.Умань за І півріччя 2018 року.

На черговому засіданні розглянуто питання про відмову у наданні дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

Також члени виконкому погодили зміни до штатних розписів деяких структурних підрозділів відділу культури Уманської міської ради та затвердили плату за навчання в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах на 2018-2019 навчальний рік.

Крім того, затверджено безкоштовне розміщення медичних пунктів під час святкування Рош-ха-Шана та масового перебування в місті Умань паломників-хасидів у вересні 2018 року.

Було ухвалено рішення про внесення змін до дислокації сезонної об’єктів дрібнороздрібної торгівлі та об’єктів з надання послуг у сфері розваг на території об’єктів благоустрою міста Умань та погоджено картки обліку об’єкта торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг на території міста Умань.

Члени виконавчого комітету ухвалили заяви громадян з питань квартирного обліку.

Розглянуто клопотання про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради  та погоджено надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим громадянам тощо.

 

Прочитано 336 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/