Середа, 12 вересня 2018 17:19

Уманський «Інклюзивно-ресурсний центр» надає психолого-педагогічну допомогу дітям

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Уманської міської ради надає психолого-педагогічну допомогу дітям віком від 2 до 18 років.

Завдання «Інклюзивно-ресурсного центру»:

• проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, в тому числі коефіцієнта її інтелекту, розроблення рекомендацій щодо програми навчання, особливостей організації психолого-педагогічної допомоги відповідно до потенційних можливостей психофізичного розвитку дитини;
  • надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах (не відвідують навчальні заклади), здобувають повну загальну середню освіту в професійно-технічних навчальних закладах та не отримують відповідної допомоги;
  • проведення консультацій та взаємодія з педагогічними працівниками дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів з питань організації інклюзивного навчання;
  • надання консультаційно-психологічної допомоги батькам.

В «Інклюзивно-ресурсному центрі» працюють логопеди, дефектологи, практичний психолог. Даними фахівцями проводиться комплексна оцінка розвитку дитини, відповідно до результатів якої, надається психолого-педагогічна допомога.

Графік роботи «Інклюзивно-ресурсного центру»

Понеділок – четвер 8:00 – 17:15

П'ятниця 8:00 – 16:00

Обідня перерва 13:00 – 14:00

Години проведення консультацій

Вівторок 10:00 – 13:00

Четвер 14:00 – 17:15

Розташовується новостворений Інклюзивно-ресурсний центр за адресою: вул. Костельна, 12.

Довідково: З метою реформування системи освіти здійснено чимало змін в місті Умань: створені умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами на базі 10 закладів дошкільної освіти та 7 закладів загальної середньої освіти, здійснюється підготовка педагогів до роботи в умовах інклюзивного освітнього середовища, а найважливішим кроком є те, що на виконання рекомендації постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 №545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр» 15 червня 2018 року у м. Умань cтворено комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» (рішення міської ради від 15.06.2018 №5.8-49/7 «Про утворення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Уманської міської ради»), який розпочав свою роботу з 03 вересня 2018 року.