Субота, 29 вересня 2018 10:16

Відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

28 вересня відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони  навколишнього  природного середовища на якому розглянули проекти рішень: «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови обмеженої вулицями Гайдамацькою, Спінози та провулком Спінози», «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Європейською, Тищика та територією військової частини», «Про надання дозволу на внесення змін до детального плану території громадської та житлової забудови, обмеженої вулицями Демуцького, Суровцової, Садовою та Некрасова», «Про надання дозволу на внесення змін до детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Праці, Тичини, Південною, Шолом Алейхема, Річною, Фортечною та провулком Кам’яним», «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Грушевського, Тищика, Європейською та Великою фонтанною», «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Спінози, Фортечною та Інженерною», «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Київською, Комарова та територією Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім.В.І.Чуйкова Уманської міської ради Черкаської області», «Про розробку детального плану території промислової забудови, обмеженої вулицями Вокзальною, Старицького, Юмашева, Леваневського та провулком Юмашева», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Осташівською, Шухевича, Фортечною та річкою Уманкою», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої провулками Кам’яним, Алексейчука Владислава, Спінози та вулицею Небесної сотні», «Про розгляд звернень фізичних та юридичних осіб з питань регулювання земельних відносин» та  «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою: вул. Демуцького, 10-А», а також розглянули перелік звернень юридичних та фізичних осіб.

В роботі комісії взяли участь  секретар ради Л.М. Кирилюк, начальник відділу архітектури, містобудування та кадастру Корніюк О.В.  та завідувач сектором земельних відносин відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Гордієнко І.І.