http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
П'ятниця, 02 листопада 2018 13:58

В Умані відкрили «Інклюзивно-ресурсний центр»

Ваша оцінка
(0 голосів)
02 листопада відбулось урочисте відкриття комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Уманської міської ради.

В Центрі зможуть пройти реабілітацію, корекцію розвитку діти з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років. Кваліфікований супровід дітей здійснюють 3 вчителі-логопеди, 2 вчителі-дефектологи, 2 практичні психологи та вчитель лікувальної фізкультури. Цими фахівцями проводиться комплексна оцінка розвитку дитини, відповідно до результатів якої надаватиметься психолого-педагогічна допомога та буде забезпечено системний кваліфікований супровід дітей.

На сьогодні впровадження інклюзивного навчання визнано пріоритетним напрямком розвитку освіти.

Саме інклюзивна освіта дає дитині можливість розвиватися, адаптуватися до суспільства, гарантує повагу до її здібностей та надає можливість бути успішним.

З місцевого бюджету на капітальний ремонт приміщення Центру виділено 700 тис.грн. та майже 30 тис.грн. на придбання меблів та корекційно-навчального обладнання.

«Впевнений, що діти, які будуть відвідувати центр, відчують якість освітніх та корекційних послуг. Адже адаптація та соціалізація дітей з особливими освітніми потребами в освітнє середовище – це кроки, які роблять наше суспільство кращим»,- сказав під час відкриття освітнього закладу міський голова Олександр Цебрій.

З метою реформування системи освіти відбулося чимало змін у нашому місті: створені умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами на базі одного закладу дошкільної освіти та дев’яти закладів загальної середньої освіти, здійснюється підготовка педагогів до роботи в умовах інклюзивного освітнього середовища.

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурний центр» Уманської міської ради знаходиться за адресою: м. Умань, вул. Костельна, 12.

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

Прочитано 937 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/