Понеділок, 10 грудня 2018 08:01

Відбулось засідання комісії виконавчого комітету міської ради з розгляду фінансових планів комунальних підприємств м. Умань

7 грудня 2018 року, під головуванням заступника міського голови Ю. Малішевської, відбулось засідання комісії виконавчого комітету міської ради з розгляду фінансових планів комунальних підприємств м. Умань, на якому було розглянуто наступне питання: «Про розгляд фінансових планів комунальних підприємств м. Умань на 2019 рік».

В засіданні взяли участь члени робочої групи, а саме: член Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради С. Кравченко, член Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради В. Петрова, начальник відділу економічного розвитку Уманської міської ради С. Бовгира, перший заступник начальника Уманської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області О Вдовиченко, начальник відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Уманської міської ради Н. Коломієць, начальник відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради В. Харченко, головний бухгалтер відділу культури Уманської міської ради Г. Хмелевська, провідний спеціаліст юридичного відділу виконавчого комітету Уманської міської ради Н. Щербак.

За результатами засідання робочої групи, було запропоновано винести на розгляд виконавчого комітету Уманської міської ради фінансові плани комунальних підприємств м. Умань на 2019 рік.

Yes