Вівторок, 22 січня 2019 17:11

«Єдина країна – єдиний народ»

22 січня в Уманському краєзнавчому музеї з нагоди сторіччя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки відбувся загальноміський захід «Єдина країна – єдиний народ».

З Днем Соборності України учасників заходу привітала заступник міського голови Юлія Малішевська та зазначила: «В історії України було багато героїчних та трагічних подій. Проте, ми, українці, неодноразово підтверджували, що у єдності дій та соборності душ можемо захистити Вітчизну від агресора, здолати всі незгоди». Також Юлія Юріївна вручила Подяки міського голови м. Умань за високий професіоналізм, вагомий внесок у захист державного суверенітету, народу України та територіальної цілісності держави, свідому громадянську позицію, патріотизм, самовідданість та з нагоди Дня Соборності України учасникам антитерористичної операції в східних регіонах України:

1) Бурлі Артему Ігоровичу, представнику громадської організації «Уманська міськрайонна спілка учасників АТО» ;

2) Горенку Юрію Васильовичу, учаснику бойових дій, представнику громадської організації «Всеукраїнська спілка учасників бойових дій та волонтерів АТО»;

3) Дяченку Андрію Олександровичу, особі з інвалідністю внаслідок війни (АТО), представнику громадської організації «Уманська міськрайонна спілка учасників АТО»;

4) Іщуку Олександру Володимировичу, учаснику бойових дій, представнику громадської організації «Уманська об’єднана спілка ветеранів АТО, ветеранів, інвалідів армії»;

5) Мельничук Світлані Дмитрівні, яка брала безпосередню участь у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, учаснику бойових дій, представнику громадської організації «Уманська об’єднана спілка ветеранів АТО, ветеранів, інвалідів армії»;

6) Рубашенку Ігорю Вікторовичу, учаснику бойових дій, представнику громадської організації «Ветерани та інваліди війни з числа учасників АТО «БУЛАТ»;

7) Шкредю Вадиму Леонідовичу, учаснику бойових дій, представнику громадської організації «Ветерани та інваліди війни з числа учасників АТО «БУЛАТ».

На заході лунали слова вдячності бійцям української армії, які сьогодні на Сході України, так само як їхні прадіди 100 років тому, відстоюють незалежність і соборність України. Також учасники заходу вшанували пам’ять всіх борців за незалежність України.

Нині національна єдність життєво необхідна та обов’язкова передумова ефективного супротиву зовнішній агресії. Незалежність і соборність – запорука успішного розвитку Української держави.

Yes