Четвер, 07 березня 2019 11:39

Уманчани відзначили 75-у річницю визволення Умані від нацистських загарбників

10 березня 1944 року назавжди ввійшло в історію Умані як день визволення від нацистських окупантів.

Уманчани свято шанують пам’ять про воїнів, які боронили та визволяли рідну землю.

3 нагоди 75-ої річниці визволення Умані від нацистських загарбників громадськість, керівництво міста, представники органів місцевого самоврядування та виконавчих органів, підприємств, установ, організацій, навчальних закладів поклали вінки і квіти до обеліску Слави.

Міський голова Олександр Цебрій подякував всім, хто прийшов вшанувати пам'ять загиблих визволителів Умані, та зазначив: «В місті проживає 35 фронтовиків, які брали участь в бойових діях Другої світової війни. На жаль, з кожним днем їх стає все менше. У 2017 році останній визволитель нашого міста відійшов у вічність.

Світла пам’ять героям – визволителям Умані.

Низький уклін та шана всім ветеранам Другої світової війни».

Цього ж дня делегації у складі керівництва міста, ветеранів війни, студентської молоді, громадськості відвідали визначні місця, пов’язані з Другою світовою війною, де вшанували пам’ять загиблих.

Yes