banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

Середа, 27 березня 2019 12:29

Умань сколихнуть найпотужніші перегони України

Ваша оцінка
(0 голосів)

Новий сезон змагань з дрег-рейсингу стартуватиме саме тут.

18-19 травня до Дня Европи за підтримки міського голови Олександра Цебрія, Повітряних збройних сил України Вінницька федерація дрег-рейсингу та дріфту і президент федерації Андрій Гальчинський презентують одразу чотири змагання з автомобільного та мотоциклетного дрег-рейсингу.

Змагання триватимуть два дні на військовому аеродромі в Умані.

19 травня до Умані на Професійну Українську Дрег-рейсинг серію PROUDRS (комерційна назва серії BELSHINA DRAGRACING PRO COMPETITIONS OF UKRAINE) завітають найпотужніші дрегстери та чемпіони таких країн як Польща, Латвія, Молдова, Румунія та, звичайно, Україна. Понад 100 пілотів на дрегстерах до 4000 кінських сил прийматимуть участь в першому етапі. Призовий фонд серії PROUDRS складає 30 000 доларів. Тож, пілоти їхатимуть на максимумі. 

Окрім того, глядачів очікує неймовірне дріфт-шоу та стантрайдінг-шоу. А на честь святкування 10-річчя VFDD на змаганнях буде розіграно 10 цінних призів. Серед них: ДРІФТ-ТАКСІ з професійними дріфтерами Drift Pro Competition of Ukraine, а також ДРАГ-ТАКСІ на автомобілі понад 1000 кінських сил. 

Деталі тут: https://dragukraine.com/pro-nas/novini/novosti_44.html

Квитки тут: https://dragukraine.com/kvytky/

Yes Yes Yes

Yes

Прочитано 428 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80