Четвер, 28 березня 2019 11:53

«Банк молодіжних ініціатив»

27 березня за ініціативи відділу у справах сім’ї та молоді міської ради  відбувся захист бізнес-проектів студентської молоді та підведення підсумків конкурсу «Банк молодіжних ініціатив».

«В умовах сьогодення молодіжні підприємницькі ініціативи надзвичайно важливі та актуальні. Вони створюють додаткові можливості для розвитку малого та середнього бізнесу і є серйозною платформою для створення робочих місць. Завдяки цьому конкурсу ми маємо можливість залучити молодь до підприємницької діяльності шляхом підтримки молодіжних ініціатив», - сказала заступник міського голови Жанна Лозінська.

За підсумками Експертної ради переможцями стали:

• Наталія Ільченко з проектом «Сорго як продукт здорового харчування» у номінації «Умань-підприємницька»;
  • Володимир Левченко з проектом Міні-завод з виробництва кормів для собак у номінації «Умань-підприємницька»;
  • Андрій Просянкін з проектом «Мото-клуб Екстрим» у номінації «Умань-туристична»;
  • Олег Налбатов з проектом «Уманський велопрокат «Bike»» у номінації «Умань-місто сталого розвитку».

Усі учасники конкурсу були відзначені дипломами та призами. На переможців також чекав приємний сюрприз – подарунковий сертифікат від Наталії Усатюк, директора кафе «Авеню».

Yes