Середа, 10 квітня 2019 11:25

Проведено семінар з питань регуляторної політики

09 квітня 2019 року під головуванням заступника міського голови, секретаря виконавчого комітету Плотнікової Л.П., за участю завідувача Сектору Державної регуляторної політики у Черкаській області Шухтіної Олени Юріївни, в м. Умань проведено семінар з питань регуляторної політики.

Для учасників семінару – структурних підрозділів Уманської міської ради, її виконавчих органів та комунальних підприємств Уманської міської ради - Шухтіною Оленою Юріївною окремими блоками висвітлено наступні актуальні питання регуляторної діяльності:

1) Державна регуляторна політика.

2) Регуляторний акт (РА).

3) Аналіз регуляторного впливу (АРВ). Підготовка АРВ та М-Тест.

4) Учасники регуляторного процесу.

5) Принципи державної регуляторної політики.

6) Етапи регуляторної діяльності.

7) Проведення перегляду регуляторних актів.

8) Оприлюднення інформації щодо регуляторної діяльності.

9) Публікації в форматі відкритих даних інформації про регуляторну діяльність.

10) Проведення заходів державного нагляду/контролю в умовах відсутності мораторію на перевірки відповідно до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 05.04.2007 № 877.».