Вівторок, 16 квітня 2019 13:57

61 позачергова сесія Уманської міської ради VІІ скликання

16 квітня під головуванням секретаря міської ради Людмили Кирилюк відбулась 61 позачергова сесія міської ради VІІ скликання, під час якої розглянуто наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2018 року № 2-57/7 „Про міський бюджет на 2019 рік”;
  2. Про Програму вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Головного управління ДФС у Черкаській області, збільшення надходжень  до бюджету міста Умань у 2019 році;
  3. Про обмеження руху вантажного транспорту в місті Умань;

Також депутати прийняли низку рішень щодо покращення діяльності та надання додаткових послуг Центром надання адміністративних послуг виконавчого комітету Уманської міської ради та з питань земельних відносин.

На сесії були присутні 29 депутатів міської ради, члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів органів місцевого самоврядування та виконавчих органів, представники засобів масової інформації.

Yes Yes