banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

Понеділок, 13 травня 2019 11:58

ФК «Зоря» міста Умань – переможець Всеукраїнського турніру з футболу пам’яті Анатолія Дідоренка

Ваша оцінка
(0 голосів)

11 травня на Центральному стадіоні міста Умані  відбувся Всеукраїнський турнір з футболу серед команд ветеранів пам’яті ветерана війни  Анатолія Федоровича Дідоренка.

В змаганнях взяли участь: ФК «Нива» м. Маньківка, ФК «Колос АФ Джулинка»  та ФК «Зоря» м.Умань

З іменем Анатолія Федоровича пов’язана ціла епоха в історії уманського спорту, а саме футболу. Учасник Другої світової війни, бойовий льотчик, нагороджений орденами та медалями.

 Майже два десятки років Анатолій Федорович керував футбольними командами «Авангард» і «Зоря». Неодноразово його вихованці ставали призерами чемпіонатів Черкащини, а в 1975 році футбольна команда «Зоря» стала чемпіоном області.

Вік людини на землі обмежений. Але якщо це людина діяльна, віддана своїй справі, то її життя продовжується у людській пам’яті. Саме так можна сказати про Анатолія Федоровича Дідоренка, який відійшов у вічність в 1993 році на 72 році свого життя.

Найкраща пам’ять ветерану – це проведення турніру з футболу, яскраві ігри ветеранів футболу.

Перемогу у турнірі здобула ФК «Зоря»  м. Умань.

Вітаємо команду з перемогою!

Yes

Прочитано 242 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80