banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

Середа, 15 травня 2019 14:17

Відкритий простір «Сценарії децентралізації в Умані»

Ваша оцінка
(0 голосів)

14 травня в місті Умань стартував проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що спрямований на створення сприятливого середовища для впровадження децентралізаційної реформи в Україні, зміцнення місцевого самоврядування.

Проект реалізується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID). Це вже третя хвиля реалізації проекту ПУЛЬС. Цього року в ньому беруть участь 70 громад України. Ініціаторами реалізації проекту в м. Умань стали Уманська міська централізована система бібліотек та Громадська організація «Шлях добра».

Так як бібліотека на сучасному етапі виконує різні функції, в тому числі й інформаційну, на її базі було організовано відкритий простір «Сценарії децентралізації в Умані». Участь у заході взяли секретар Уманської міської ради Людмила Кирилюк, координатор проекту ПУЛЬС Тетяна Дементьєва, керівники і працівники органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій та студентська молодь міста.

Діалог між владою і громадою виявився досить продуктивним. Секретар міської ради Людмила Кирилюк ознайомила присутніх з досягненнями уманської громади в умовах децентралізації та труднощами, що виникають під час впровадження реформи. Також окреслила перспективи, що нас чекають на прикладі швейцарського досвіду.

На заході обговорено новації в діяльності галузей освіти, медицини, благоустрою, архітектури, соціальної сфери. Учасники зустрічі задавали питання та вносили свої пропозиції щодо розвитку міста.

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

Прочитано 1588 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80