Середа, 26 червня 2019 12:34

Відбулась позачергова сесія Уманської міської ради

26 червня під головуванням міського голови Олександра  Цебрія  відбулась 63  позачергова сесія Уманської міської ради  VII скликання, під час якої розглянуто наступні питання:

• Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2018 року № 2-57/7 «Про міський бюджет на 2019 рік»;
  • Про розгляд петиції Лановського Я.С.;
  • Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища міста Умань на  2019-2024 роки;
  • Про передачу  УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОМУНАЛЬНИК» новозбудованих основних засобів;
  • Про передачу  УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОМУНАЛЬНИК» основних засобів та інші питання.

На сесії були присутні 21 депутат міської ради, члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів органів місцевого самоврядування та виконавчих органів, представники засобів масової інформації.

Yes Yes