П'ятниця, 19 липня 2019 14:12

Уманчани вшанували пам'ять жертв Чортківської трагедії

19 липня в Умані відбувся мітинг-реквієм, приурочений 78-им роковинам розстрілу в Умані в’язнів Чортківської в’язниці, що на Тернопільщині.

Вшанували пам’ять загиблих  громадськість та представники місцевої влади.

«Нам, як сучасному поколінню, страшні наслідки комуністичного терору є великою наукою на майбутнє. Адже, на нас лежить відповідальність створення європейської, демократичної України, де б поважались і захищались права кожного громадянина і всього народу», – зазначила заступник міського голови Жанна Лозінська.

Настоятель Свято-Троїцького храму, протоієрей Олександр відслужив поминальну панахиду за жертвами Чортківської трагедії.

Учасники заходу поклали квіти до меморіалу, на гранітних плитах якого викарбувані імена загиблих та спільною молитвою вшанували пам’ять невинних жертв тоталітарного режиму.

Yes