Середа, 24 липня 2019 16:12

Відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю

24 липня відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю на якому розглянули проєкти рішень «Про передачу   УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОМУНАЛЬНИК» новозбудованих основних засобів», «Про передачу витрат до статутного капіталу УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО», «Про приймання у комунальну власність територіальної громади м. Умань відумерлої спадщини (вул. Костельна, 6, кв. 15)», «Про внесення змін до рішень Уманської міської ради», «Про приймання у комунальну власність територіальної громади міста Умань об’єкта благоустрою», «Про безоплатну передачу майна з балансу ВИКОНКОМУ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на баланс УКП «КОМУНАЛЬНИК», «Про включення об’єкта до Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань, що підлягають приватизації у 2019 році», «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлових приміщень в будинку за адресою: вул. Європейська, 96», «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлових приміщень в будинку за адресою: вул. Грушевського, 67», «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – 49/100 частки комплексу нежитлових будівель і споруд за адресою: вул. Шолом Алейхема, 30» та ряд звернень юридичних і фізичних осіб.

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., заступник міського голови Малішевська Ю.Ю., заступник  начальника відділу ЖГК Загородній В.Б. та головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Трум А.В.