П'ятниця, 26 липня 2019 11:24

Відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

26 липня відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення на якому розглянули проєкти рішень «Про звіт постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення» та «Про внесення змін до рішення міської ради від 21.02.2018 року № 3.4-45/7 «Про затвердження міської комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, родин Героїв Небесної сотні, постраждалих під час Революції Гідності та бійців-добровольців на 2018-2022 роки».

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М. та заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Гайдай О.Г.