Четвер, 01 серпня 2019 15:00

Засідання постійних комісій

01 серпня відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку виробництва, підприємництва, інвестиційної та зовнішньо-економічної політики на якому розглянули проекти рішень «Про доповнення до Плану діяльності Уманської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік» та «Про затвердження переліку адміністративних послуг,  які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Уманської міської ради у новій редакції».

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., заступник міського голови, секретар виконавчого комітету Плотнікова Л.П., заступник міського голови Малішевська Ю.Ю. та директор КП «Уманьводоканал» Токарев Ю.М.