Вівторок, 20 серпня 2019 12:26

В Умані відбувся семінар з питань перевірки ресторанів, кафе, барів, пабів та кафетеріїв

16 серпня 2019 року у сесійній залі Уманської міської ради, під головуванням заступника міського голови Ю. Малішевської, відбулася нарада-семінар з питань перевірки ресторанів, кафе, барів, пабів та кафетеріїв м. Умань «timе to go to you».

В заході взяли участь члени робочої групи, начальник Уманського міськрайонного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Л. Качанова та представники від 60 ресторанів, кафе, барів, пабів та кафетеріїв.

Присутніх ознайомили з розпорядженням міського голови про робочу групу з перевірки ресторанів, кафе, барів, пабів та кафетеріїв м. Умань, її склад та з основними вимогами в галузі безпечності харчових продуктів, легалізації та відповідальності.

Захід пройшов жваво, в обговоренні взяли участь понад 20 осіб та одностайно вирішили створити Спільноту у вайбер «Уманські ресторатори» з метою подальшого створення Асоціації рестораторів Умані».