Понеділок, 02 вересня 2019 14:48

Свято для першокласників

Цьогоріч 2 вересня після урочистих заходів, приурочених до Дня знань в школах, школярі-першокласники та їхні батьки взяли участь у святі на Площі Соборності – з насиченою та інтерактивною програмою.

Близько 900 першокласників наповнили веселим гомоном та сміхом центральну частину міста.

Для діток підготували цікаві майстер-класи, флеш-моби, ігри, виступ лялькового театру та багато іншого. У Центральному парку діяли творчі та пізнавальні локації для дітей. Кожен знайшов собі заняття за вподобанням.

Працювала фотозона з улюбленими мультгероями.

Сподіваємось, що перший день в школі залишить у пам’яті першокласників яскраві та позитивні спогади.

До проведення свята долучились заклади дошкільної та позашкільної освіти нашого міста, Уманський відділ поліції ГУНП в Черкаській області, Уманський РВ Управління ДСНС України в Черкаській області, кінотеатр «Filmax».

Yes