Середа, 18 вересня 2019 07:50

Уманські рятівники відзначили професійне свято

17 вересня особовий склад 14 Державної пожежно-рятувальної частини відзначив своє професійне свято – День рятівника.

На урочистостях рятувальників привітали керівництво міста, району, обласного Управління ДСНС України, ветерани служби, представники громадськості.

Міський голова Олександр Цебрій подякував рятувальникам та зазначив: «Відзначаючи це свято, ми віддаємо данину глибокої поваги всім тим, хто і за професією, і за покликанням гордо несе високе звання рятівника. Хто своєю самовідданістю, готовністю прийти на допомогу, здатністю до самопожертви, став прикладом для нащадків».

Також за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків Олександр Володимирович вручив уманським рятівникам Подяки міського голови.

Yes