Вівторок, 24 вересня 2019 17:00

Упорядкування водоохоронних зон малих річок

19 – 20 вересня в приміщенні Уманської міської ради за підтримки громадської організації ГО «Відкритий простір: UA» кафедрою водних ресурсів Навчально-наукового інституту економіки та екології природокористування Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління спільно з викладачами Уманського національного університету садівництва проведено курси підвищення кваліфікації на тему: «Упорядкування водоохоронних зон малих річок в басейні річки Південний Буг». Участь у заході взяли представники органів місцевого самоврядування, комунальних служб міста.

На заході висвітлені питання  інженерно-біотехнічного упорядкування  водоохоронних зон водних об’єктів, використання аерофотозйомки для дослідження річок і водойм у їх басейнах та аерокосмічних методів для інтерпретації гідротехнічних об’єктів, обговорені природоохоронні та водоохоронні заходи з поліпшення екологічного стану водних об’єктів та впливу небезпечних відходів на водні об’єкти.

Також відбулись практичні заняття «Огляд та надання еколого-експертних рекомендацій із благоустрою Осташівському ставу.