П'ятниця, 25 жовтня 2019 14:42

Відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, науки, культури, у справах сім’ї, молоді та спорту

25 жовтня відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, науки, культури, у справах сім’ї, молоді  та спорту на якому розглянули проєкти рішень «Про міську Програму роботи з обдарованою молоддю на 2020-2024 роки», «Про оплату праці керівника Уманського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», «Про внесення змін до рішення Уманської міської ради від 21.12.2017 № 3.3-42/7», «Про затвердження Програми поріднення міста Умань з українськими та зарубіжними містами на 2018-2020 роки в новій редакції» та розгляд звернення.

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Ремез О.Г., начальник відділу туризму Гекалюк Л.Ю., начальник відділу кадрової роботи  та з питань нагород Роговенко В.С. та завідувач методичним кабінетом Трохименко І.М.