Четвер, 31 жовтня 2019 11:12

Відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю

31 жовтня відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю на якому розглянули проєкти рішень «Про внесення змін до рішень Уманської міської ради», «Про передачу безоплатно майна міської комунальної власності на баланс Уманського національного університету садівництва», «Про включення об’єкта до Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань, що підлягають приватизації у 2019 році», «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлових приміщень за адресою: вул. Мазепи, 5б» та розгляд звернень фізичних і юридичних осіб.

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М. та головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності та земельних  відносин Трум А.В.