Вівторок, 17 грудня 2019 16:54

Відбулось засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, інформаційної політики, захисту прав громадян

16 грудня відбулось засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, інформаційної політики, захисту прав громадян, законності та правопорядку на якому розглянули проєкти рішень «Про приєднання до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад», «Про затвердження Програми інформатизації органів місцевого самоврядування, комунальних закладів, установ, організацій та комунальних некомерційних підприємств м. Умань на 2020 - 2022 роки», «Про план роботи  Уманської міської ради VII скликання на І півріччя 2020 року», та «Про звіти депутатів  Уманської міської ради».

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., заступник міського голови Малішевська Ю.Ю., та начальник відділу інформаційного забезпечення Бардецький Р.Б.