Середа, 29 січня 2020 11:18

Засідання виконавчого комітету Уманської міської ради

29 січня під головуванням міського голови Олександра Цебрія відбулось засідання виконавчого комітету Уманської міської ради.

Перед початком засідання Олександр Володимирович вручив Почесну грамоту виконавчого комітету Уманської міської ради за багаторічну сумлінну працю, професійне виконання посадових обов’язків та з нагоди ювілею від дня народження старшій медичній сестрі Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Пролісок» Бугайовій Марії Іванівні.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

1. Про нарахування плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення для споживачів Уманського комунального підприємства «Уманьтеплокомуненерго»;
  2. Про погодження штатного розпису  Центру інтегрованих соціальних послуг міста Умані на 2020 рік.

Також виконуюча обов’язки начальника відділу освіти Ірина Миколенко проінформувала членів виконавчого комітету Уманської міської ради з станом захворюваності дітей в закладах дошкільної, загальної середньої освіти.

Yes Yes