Четвер, 30 січня 2020 16:28

Відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

30 січня відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на якому розглянули проєкти рішень «Про  розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Ганжі, Радзієвського, Чкалова та провулком Православним», «Про затвердження змін до детального плану території громадської та житлової  забудови, обмеженої вулицями Малофонтанною, Гоголя, Великою фонтанною та Олександрівською», «Про затвердження змін до детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Володимира Мономаха, Косинки Григорія, Пушкіна та провулком Коротким» та перелік звернень юридичних і фізичних осіб.

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., завідувач сектором земельних відносин відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Гордієнко І.І. та головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Скакун О.П.