Понеділок, 17 лютого 2020 10:01

Про внесення доповнень та змін до рішення міської ради від 20.12.2019 р.

14 лютого відбулося засідання постійної комісії з питань розвитку виробництва, підприємництва, інвестиційної та зовнішньо-економічної політики на якому розглянули проєкти рішень «Про внесення доповнень та змін до рішення міської ради від 20.12.2019 р. № 1-71/7 «Про Програму економічного і соціального розвитку м. Умань на 2020 рік», «Про  доповнення до Плану діяльності Уманської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік» та «Про  Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Уманської міської ради».

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., заступник міського голови Малішевська Ю.Ю., начальник  відділу адміністративних та дозвільних процедур  Гущина І.О., начальник виробничого відділу  КП «Уманьводоканал» Омельченко С.В. та головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства Тесля Т.А.