Понеділок, 16 березня 2020 16:56

Заходи щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції

16 березня під головуванням міського голови Олександра Цебрія відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Уманської міської ради, на якому розглянуто єдине питання, а саме:

- Про введення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції на території міста Умань.

У підсумку виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1. На час дії карантину та до скасування обмежувальних заходів, тимчасово зупинити роботу підприємств, установ, організацій і закладів, незалежно від форм власності та підпорядкування, розташованих на території міста Умань, а саме:

1) кінотеатрів, музеїв, галерей, бібліотек, комп’ютерних клубів та інших культурних і розважальних закладів;

2) дитячих розважальних центрів та клубів, майданчиків, у тому числі спортивних;

3) фітнес-клубів, тренажерних залів, басейнів, спортивних майданчиків та стадіонів;

4) ринків, базарів, торгових рядів (крім продуктових відділів);

5) торговельно-розважальних центрів;

6) ресторанів, закладів громадського харчування, барів, клубів, кафе, дискотек, пабів тощо; ),

7) усіх магазинів (окрім продуктових, аптек, автомобільних заправних станцій, потужностей з реалізації засобів гігієни та  санітарії);

8) інших закладів та установ (на розсуд та під особисту відповідальність керівника).

1. Підприємствам, установам, організаціям та закладам невідкладно організовувати посилений дезінфекційний режим, шляхом здійснення вологого прибирання приміщень (зокрема, кнопок ліфтів, ручок дверей, перил тощо у приміщені) з дезінфекційними засобами та встановлення у приміщеннях засобів для дезінфекції рук.
  2. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій та закладів:

1) запровадити режим дистанційної роботи для працівників;

2) надавати працівникам щорічну основну відпустку незалежно від затвердженого графіка відпусток, а також соціальну та додаткову відпустки, за їх наявності;

3) надавати працівникам відпустку без збереження заробітної плати, що надається працівникові в обов’язковому порядку;

4) надавати працівникам відпустку без збереження заробітної плати за згодою сторін строком на 15 календарних днів.

1. Перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування та таксі:

1) здійснювати санітарну обробку транспортних засобів;

2) забезпечити водіїв, які здійснюють перевезення пасажирів, дезінфікуючими засобами  та масками для захисту органів дихання.

1. Керівнику автовокзалу «Умань» спільно з Уманським відділом поліції ГУНП у Черкаській області заборонити транзитне міжнародне автобусне сполучення через місто Умань.
  2. Релігійним організаціям, громадам проводити богослужіння, обряди тощо дистанційно.
  3. На час дії карантину на усій території України запровадити у виконавчих органах Уманської міської ради такі заходи:

1) скасувати проведення особистих прийомів громадян посадовими особами Уманської міської ради та її виконавчих органів;

2) утримуватись від проведення щотижневих нарад, засідань, семінарів, конференцій та інших заходів;

3) рекомендувати громадянам оформляти звернення письмово та направляти їх поштою.

1. Мешканцям міста Умань уникати місць масового скупчення людей та використовувати дезінфікуючі засоби і спеціальні маски для захисту органів дихання.
  2. Керівникам комунальних некомерційних підприємств галузі охорони здоров’я вжити обмежувальні заходи на період нестійкої епідемічної ситуації із захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19.
  3. Рішення вступає в силу 17.03.2020 року.

Yes Yes