banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

Середа, 22 липня 2020 16:18

Уманчан запрошують у Кам’янець-Подільський

Ваша оцінка
(0 голосів)

Місто Умань стало учасником проекту Державної агенції туризму #МандруйУкраїною, спрямованого на розвиток внутрішнього туризму в Україні. Туристична реклама нашого міста з’явилась на інформаційних порталах Кам’янець-Подільського, а ми, в свою чергу, пропонуємо уманчанам відвідати наше поріднене місто Кам’янець-Подільський.

Мабуть Ви чули про найвідомішу  Фортецю, якою славиться це місто? Але це не єдина цікавинка у могутньому Кам’янці. Це не лише оборонні мури та бастіони, це також неймовірний   каньйон річки Смотрич, костели та церкви, будинки у яких живе історія. Місто, де переплелося середньовіччя та сьогодення.

А знаєте скільки неймовірного та цікавого можна зробити в Кам’янці? Екскурсії, квести, мотоекскурсії – це тільки початок. Справжні екстримали зможуть піднятися в небо на повітряній кулі, політати на параплані над неповторними краєвидами Дністровського каньйону, стрибнути з найвищого мосту в Україні,  промчати тролейною переправою через міст, покататися на справжньому військовому БРДМі та УАЗі – і це тільки частинка крутих пригод!

Ще більше інформації  на офіційних сторінках міста:

http://kamianets.travel/

https://www.facebook.com/TICKamPod/

https://www.facebook.com/Kamianets-travel-106330381033103/

https://www.instagram.com/kamianets.travel.tic/

 

Прочитано 726 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80