Понеділок, 31 липня 2023 15:46

Шановні жителі громади!

ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» інформує:

За результатами моніторингових досліджень, проведених ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» (далі - Центр) у пробах:

• ставка «Осташівський»;
  • р. Уманка (район паломництва хасидів);
  • м.Умань у місцях короткочасного відпочинку

виявлені культури холероподібних НАГ- вібріонів І групи Хейберга, які можуть викликати захворювання на гострі кишкові інфекції.

Враховуючи зазначене, з метою недопущення ускладнень санітарно- епідемічної ситуації, захворювань населення на гострі кишкові інфекції, не рекомендуємо використання означених місць відпочинку для населення.

Центр відповідно до Плану моніторингових досліджень об’єктів довкілля на 2023 рік продовжує лабораторний моніторинг за циркуляцією холероподібних вібріонів у воді поверхневих водойм.