Четвер, 10 серпня 2023 12:33

Відбулось засідання виконавчого комітету Уманської міської ради

10 серпня 2023 року під головуванням Уманського міського голови Ірини Плетньової відбулось засідання виконавчого комітету Уманської міської ради.

На засіданні розглянули та прийняли такі рішення:

1. Про виконання бюджету Уманської міської територіальної громади за І півріччя 2023 року.
  2. Про затвердження плану заходів щодо складання проекту бюджету Уманської міської територіальної громади на 2024 рік та організації роботи з підготовки річної звітності про виконання бюджету за 2023 рік.
  3. Про затвердження тимчасового графіка руху додаткового оборотного рейсу на міському автобусному маршруті загального користування № 15 «Дачі – Залізничний вокзал» на період до 01 листопада 2023 року.
  4. Про затвердження тимчасового графіка руху додаткового оборотного рейсу на пільговому автобусі міського автобусного маршруту загального користування № 15 «Дачі – Залізничний вокзал» на період до 01 листопада 2023 року.
  5. Про затвердження титульного списку об’єктів Уманського Комунального підприємства «Комунальник», видатки для яких будуть проводитися у 2023 році у новій редакції.
  6. Про погодження зміни та штатного розпису Уманської дитячої школи мистецтв «Антарес» на 2023 рік у новій редакції станом на 10.08.2023 року.
  7. Про безоплатну передачу майна з балансу КНП «Уманська ЦМЛ» на баланс УПСЗН Уманської МР (функціональні ліжка).
  8. Про анулювання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
  9. Про покладання обов’язків з ведення квартирного обліку.
  10. Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради.
  11. Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради
  12. РІЗНЕ