Понеділок, 11 вересня 2023 16:09

Відбулось засідання виконавчого комітету Уманської міської ради

11 вересня 2023 року під головуванням Уманського міського голови Ірини Плетньової відбулось засідання виконавчого комітету Уманської міської ради.

На засіданні розглянули та прийняли такі рішення:

1. Про затвердження звітів про виконання фінансових планів комунальних підприємств Уманської міської територіальної громади за ІІ квартал 2023 року.
  2. Про затвердження фактичної мережі закладів освіти Уманської міської територіальної громади на 2023/2024 навчальний рік.
  3. Про погодження змін та штатних розписів закладів освіти Уманської міської територіальної громади на 2023 рік у новій редакції станом на 01.09.2023 року.
  4. Про погодження змін та штатного розпису структурного підрозділу управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради на 2023 рік у новій редакції станом на 01.09.2023 року.
  5. Про затвердження титульного списку об’єктів закладів та установ управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради, видатки для яких будуть проводитись у 2023 році у новій редакції.
  6. Про адміністративну комісію виконавчого комітету Уманської міської ради у новому складі.
  7. Про внесення змін до рішення від 13.08.2023 року № 285.
  8. Про зміну договору найму квартири.
  9. Про затвердження титульного списку об’єктів УМАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КОМУНАЛЬНИК», видатки для яких будуть проводитись у 2023 році у новій редакції.
  10. Про склад тимчасової комісії виконавчого комітету міської ради з питань погашення заборгованості із заробітної сплати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат у новій редакції.
  11. Про склад робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення у новій редакції.
  12. Про склад міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати у новій редакції.
  13. Про надання дозволу на укладення угод, що потребують нотаріального посвідчення.
  14. РІЗНЕ