Середа, 20 вересня 2023 16:16

Про актуалізацію списків підприємств квартирного обліку

До уваги підприємств, установ, організацій, які ведуть або мають бажання вести квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов самостійно у виконавчому комітеті Уманської міської ради, прохання звернутися до 15.10.2023 з відповідними документами!

Відповідно до пункту 9 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів Української РСР та від Української Республіканської Ради професійних спілок від 11.12.1984 № 470 Перелік підприємств, установ, організацій, а також їх відповідних частин (підрозділів), що здійснюють облік, затверджується спільним рішенням виконавчого комітету місцевої Ради і ради профспілок. Цей перелік уточнюється в міру необхідності.

Прийом заяв та відповідних документів здійснюється в будівлі виконавчого комітету Уманської міської ради (м.Умань, площа Соборності, 1, 2-й поверх, кабінет № 213).

Додаткову інформацію можна отримати за номером телефону: 4-02-20