Понеділок, 02 жовтня 2023 16:21

Відбулась нарада з організації допомоги жителям громади, які постраждали 01 жовтня 2023 р. від збройної агресії росії проти України

Провела нараду з організації допомоги жителям громади, які постраждали 01 жовтня 2023 р. від збройної агресії росії проти України.

Прийнято ряд важливих питань для максимально швидкої організації відновлення пошкодженого майна потерпілим.

Наразі комісія з обстеження пошкоджень продовжує працювати.

Сьогодні проведу зустріч з жителями постраждалого мікрорайону, ознайомлю з правилами подання на виплату компенсацій та надам відповіді на усі запитання.

Запрошую усіх постраждалих мешканців на зустріч, яка відбудеться по вул. Дерев’янка о 17:15 год.

Тримаю ситуацію на особистому контролі », - повідомила міський голова Ірина Плетньова