Четвер, 14 грудня 2023 10:17

Відбулось засідання виконавчого комітету

14 грудня 2023 року під головуванням Уманського міського голови Ірини Плетньової відбулось засідання виконавчого комітету Уманської міської ради.

На засіданні розглянули та прийняли такі рішення:

1. Про схвалення проекту бюджету Уманської міської територіальної громади на 2024 рік.
  2. Про затвердження фінансових планів комунальних підприємств Уманської міської територіальної громади на 2024 рік.
  3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Уманської міської ради від 23 листопада 2023 року № 534.
  4. Про затвердження фінансового плану КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2024 рік.
  5. Про затвердження фінансового плану КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2024 рік.
  6. Про затвердження фінансового плану КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2024 рік.
  7. Про затвердження фінансового плану КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2024 рік.
  8. Про затвердження фінансового плану КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2024 рік.
  9. Про погодження інвестиційної програми УМАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на 2024 рік.
  10. Про погодження штатного розпису комунального підприємства «Уманська муніципальна варта» Уманської міської ради на 2024 рік.
  11. Про погодження штатного розпису КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКЕ МІСЬКЕ АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО» на 2024 рік.
  12. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
  13. Про суспільно-корисні роботи у 2023-2028 роках.
  14. Про затвердження титульного списку об’єктів відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради, видатки для яких будуть проводитись у 2023 році в новій редакції.
  15. Про розгляд питання зняття громадян з квартирного обліку.
  16. Про надання службової квартири військовослужбовцю військової частини *****
  17. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  18. Про влаштування дітей в сім’ю патронатного вихователя.
  19. Про надання дозволу на укладення угод, що потребують нотаріального посвідчення.
  20. Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради.
  21. Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим громадянам.
  22. Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ в новій редакції.
  23. Про погодження організаційної структури КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.
  24. Про погодження змін та штатного розпису КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2023 рік станом на 14.12.2023 р.
  25. РІЗНЕ

IMG 20231214 100811 972 01 COLLAGE