П'ятниця, 26 квітня 2024 14:36

В Уманській громаді відбувся мітинг памʼяті з нагоди 38-х роковин Чорнобильської катастрофи

Сьогодні, 26 квітня в Уманській громаді відбувся мітинг памʼяті з нагоди 38-х роковин Чорнобильської катастрофи

Перед початком заходу керівництво громади, уманці, чорнобильці, гості та учасники заходу вшанували памʼять учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС хвилиною мовчання та покладанням квітів до памʼятника «Чорнобиль - 1986».
«Щиро дякую всім, хто йшов у ядерне пекло рятувати усіх нас. Ви врятували Україну. Схиляємо голови перед пам’яттю загиблих у цій боротьбі. Слава Героям-чорнобильцям! », - зазначила у своїй промові секретар виконавчого комітету Наталія Сиротюк.
Наталія Миколаївна вручила Почесні грамоти виконавчого комітету Уманської міської ради за активну громадську діяльність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, значний внесок у патріотичне виховання молоді, участь в реалізації важливих соціальних програм для потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС та з нагоди 38-х роковин Чорнобильської катастрофи:

• Анущенку Володимиру;
  • Коломієць Григорію;
  • Трубачьову Віктору;
  • Юрійчуку Володимиру.

Також, секретар виконавчого комітету Наталія Сиротюк вручила Подяки міського голови за активну громадську діяльність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, значний внесок у патріотичне виховання молоді, участь в реалізації важливих соціальних програм для потерпілих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС:

• Коржовському Григорію;
  • Сомику Віктору;
  • Пилипенку Михайлу.

Грамотою управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради за активну громадську діяльність, участь в реалізації важливих соціальних програм для потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС та з нагоди 38-х роковин Чорнобильської катастрофи та матеріальною допомогою за кошти благодійників нагороджено:

• Довбню Тетяну;
  • Миронова Мирона;
  • Шелест Анатолія;
  • Шуляка Володимира.

Подяками управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради та матеріальною допомогою за кошти благодійників нагороджено:

• Коржовського Івана;
  • Павленка Григорія;
  • Савіцького Василя;
  • Форостяного Володимира.

Знаком народної пошани, орденом «Герой Чорнобиля» та матеріальною допомогою за кошти благодійників нагороджено:

• Смілянця Андрія.

Відзнакою «За службу державі» та матеріальною допомогою за кошти благодійників нагороджено:

• Захаренка Василя.

Пам’ятною медаллю Всеукраїнської громадської організації осіб з інвалідністю «Союз Чорнобиль України» «Рятівникам Людства» та матеріальною допомогою за кошти благодійників нагороджено:

• Кислинського Валерія;
  • Фурманова Олександра;
  • Унковсього Сергія.

Почесною Грамотою Всеукраїнської громадської організації осіб з інвалідністю «Союз Чорнобиль України» та матеріальною допомогою за кошти благодійників нагороджено:

• Осипенка Сергія;
  • Худолія Михайла.

Подякою Всеукраїнської громадської організації осіб з інвалідністю «Союз Чорнобиль України» та матеріальною допомогою за кошти благодійників нагороджено ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС:

• Беженара Василя;
  • Петренка Миколу.

Памʼятаємо самовідданість та героїзм ліквідаторів. Шана та подяка кожному за цей громадянський подвиг!