Вівторок, 19 травня 2015 14:01

Зліт Спілки дитячих організацій міста

15 травня 2015 року  у міському Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся ХХІІІ зліт міської Спілки дитячих організацій міста Умані. На ньому були присутні делегації від 13 шкільних організацій міста, а це близько 100 лідерців. Зліт пройшов організовано, яскраво та весело. На ньому були підведенні підсумки роботи шкільних організацій за 2014-2015 навчальний рік і врученні нагороди. Кращими дитячими організаціями стали: «Червона калина» ЗОШ №3,  «Червона калина» ЗОШ №4, «Гармонія» ЗОШ №5, «Барвограй» ЗОШ №14.
Також відмітили роботу шкільних організацій «Оберіг» СШ №12, «Червона калина» УНВК №7-колегіум.

За активну роботу грамотами були нагороджені педагоги-організатори загальноосвітніх навчальних закладів міста  та лідерці.