banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

П'ятниця, 22 травня 2015 12:53

В Умані відзначили 154-у річницю перепоховання Тараса Шевченка

Ваша оцінка
(0 голосів)

22 травня 154 роки тому було виконано останню волю Великого Кобзаря – бути похованим на рідній Україні. Традиційно цього дня всі патріоти та шанувальники таланту Тараса Шевченка приходять до пам’ятників великому поету, щоб віддати данину його пам’яті та згадати пророчі поетові слова.

Уманська громада на чолі з виконуючим обов’язки міського голови Олександром Цебрієм приєдналась до загальноукраїнських заходів із вшанування річниці перепоховання праху поета. Члени делегації поклали до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку квіти та доземно вклонились пам’яті видатного українця.

«Сьогодні, як і понад сто років тому, ми прийшли до пам’ятника Тарасу Шевченку, щоб поклонитися великому сподвижнику українського народу, який до останку віддав своє життя на його благо, запалив вогонь свободи і вказав шлях до вільної України», – зазначив у своєму виступі Олександр Володимирович.

Прочитано 854 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80