Вівторок, 28 липня 2015 16:59

Уманський хореографічний колектив привіз нагороди з Трускавця

З 14 по 24 липня 2015 року уманський дитячий хореографічний колектив «Крок вперед» (худ. керівник - Вікторія Глобчак) представляв місто Умань на VI Всеукраїнському фестивалі талантів «Об’єднаймо дитячу країну», що проходив у м. Трускавець у рамках благодійного туру «Єдина країна» та був покликаний не лише продемонструвати різноманітні таланти дітей з різних куточків України, а й зібрати допомогу нашим бійцям, які знаходяться зараз поблизу с. Широкине.

Наш танцювальний колектив не лише привіз в Умань кубок переможців проекту, а й отримав низку додаткових нагород, зокрема за професіоналізм, патріотизм та високу виконавську майстерність. Юні уманчани отримали можливість познайомитись та виступати на одній сцені із народною артисткою України Лілією Сандулесою та заслуженою артисткою України Наталкою Карпою. Також діти із задоволенням відпочили та оздоровились у прекрасному місті Трускавець, відвідали із екскурсією м. Львів, знялись у соціальному відеоролику, присвяченому боротьбі зі СНІДом та подружились із талановитими дітьми з багатьох областей України.