П'ятниця, 31 липня 2015 14:55

Чергова апаратна нарада

З цього питання присутніх проінформувала начальник технічного відділу КП «Уманьводоканал» Галина Іваненчук. Вона зазначила, що завдяки заходам, вжитим керівництвом підприємства та міста, досягнуто відчутних результатів. Так, уже найближчим часом буде погашено заборгованість КП «Уманьводоканал» перед ПАТ «Черкасиобленерго» на суму 5 325 тис грн. та перед ТОВ «Білоцерківвода» на суму 8 306 тис. грн. Завдяки міській владі також урегульовано питання щодо відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, обсяг заборгованості якої становить 21 552 тис. грн.

Із аналізом санітарно-епідеміологічного стану міста виступила головний державний санітарний лікар м. Умань та Уманського району Лариса Качанова, яка акцентувала увагу на вживанні якісних і безпечних продуктів харчування у спеціально відведених для цього місцях. Лариса Петрівна також зауважила, що дію мораторію на проведення санітарних перевірок продовжено до 01.01.2016 р.