Понеділок, 03 серпня 2015 13:52

В Умані відкрили меморіальну дошку десантнику Другої світової війни, Почесному громадянину м. Умані Олександру Мітряєву

Другої світової війни, командира десантної роти, учасника параду Перемоги в складі окремого батальйону повітряно-десантних військ, члена міської Ради ветеранів, ветерана праці, який в мирний час присвятив себе розбудові нашого міста на різних посадах житлово-комунального господарства Умані та виконував величезну громадську роботу з патріотичного виховання молоді.

Меморіальну дошку відкрив виконуючий обов'язки міського голови, секретар міської ради Олександр Цебрій та онук ветерана війни і праці Мітряєва Олександра Івановича – Максим Мітряєв.

Далі святкові заходи продовжилися біля пам’ятного знака нашим землякам, загиблим в Афганістані, в сквері «Молодіжний». Тут відбувся мітинг з нагоди Дня високомобільних десантних військ України та концерт за участю учнів загальноосвітньої школи № 11 та групи «Ташакор» (м. Біла Церква).