Середа, 12 серпня 2015 13:55

Футболістки Черкаського регіонального центру стали переможцями фіналу «Кубка надій ФФУ-2015»

Змагання проходили на штучному полі центрального стадіону м. Миколаєва. В них взяли участь команди шести міжрегіональних центрів. Напередодні фіналу у всіх центрах (Чернігів, Харків, Тернопіль, Миколаїв, Умань Черкаської області та Костопіль Рівненської області) були проведені регіональні етапи змагань, після яких і були остаточно сформовані збірні команди для виступів у вирішальній стадії.

І

Черкаська

4

12

Чернігівська

10

Тернопільська

8

4

Миколаївська

7

Рівненська

6

Харьківська

0

За результатами ігор переможцем турніру стала команда Черкаського регіонального центру. Приз кращого гравця турніру отримала Юлія Христюк (Черкаський регіональний центр). Всі команди нагороджені пам'ятними дипломами ФФУ, а переможець та призери турніру - кубками та медалями.

У складі команди Черкаського регіонального центру переможцями турніру стали: Аліна Герасименко, Анжеліка Ткачук, Тетяна Мурзак, Ганна Полянчук, Ольга Гірська – вихованки Уманської дитячо-юнацької спортивної школи №1, Христина Халяпіна, Юлія Христюк, Ганна Нагорна, Катерина Кривицька, Марія Дудник, Анастасія Слободянюк, Аліса Бордюг. Старший тренер - Юрій Деренюк (Уманська ДЮСШ №1) та тренер Олександр Дудник.

Вітаємо наших дівчат із здобутим кубком і бажаємо їм подальших спортивних і життєвих перемог.