Вівторок, 18 серпня 2015 15:24

Про скликання позачергової сесії Уманської міської ради

регламенту Уманської міської ради VI скликання скликати позачергову сесію  Уманської міської ради VI скликання 21 серпня 2015 року о 14.00 годині в сесійній залі ради з порядком денним:

1. Про відділ державного архітектурно-будівельного контролю Уманської міської ради.
  2. Про внесення змін у структуру та загальну чисельність виконавчих органів  Уманської  міської  ради станом на 01.09.2015 р.
  1. Прозатвердження Порядку розміщенняінформаційних наметів(наметів, столів,рекламних засобів та ін.) для здійснення агітаційних,інформаційних, роз’яснювальних,рекламних заходів на території міста Умані.
  2. Про утворення Державної  надзвичайної протиепізоотичної
    комісії при Уманській міській раді.
  3. Про розгляд постанови Київського апеляційного адміністративного суду від 23.07.2015 року.

Запрошуються  депутати, керівники управлінь , відділів , підприємств та організацій міста.