Понеділок, 31 серпня 2015 10:06

Серпнева конференція педагогічних працівників - 2015

У серпневій конференції педагогічних працівників, яка відбулась 28 серпня 2015 року в Уманському національному університеті садівництва, взяли участь в.о. міського голови, секретар міської ради Олександр Цебрій, заступник міського голови Людмила Кирилюк, керівники освітянських закладів,  голови профспілкових комітетів, керівники предметних методичних об'єднань, вчителі, керівники гуртків позашкільних закладів, вихователі-методисти, голови рад закладів, піклувальних рад, викладачі вищої школи,  ветерани педагогічної праці, представники засобів масової інформації.

Учасники конференції хвилиною мовчання вшанували пам’ять земляків, що загинули під час бойових дій на сході України.

З доповіддю «Про підсумки роботи 2014/2015 навчального року та завдання щодо розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2015/2016 навчальному році» виступила заступник начальника відділу освіти Оксана Мельник.

Олександр Цебрій привітав усіх присутніх з новим навчальним роком, подякував педагогам за їх творчу, наполегливу працю. Олександр Володимирович вручив почесні грамоти Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, грошові винагороди педагогічним працівникам за підготовку переможців олімпіад, Малої академії наук, конкурсів обласного та всеукраїнського рівнів.

Учасники конференції мали змогу оглянути тематичну виставку творчих робіт учнів та педагогів навчальних закладів «Україна -  у серці єдина».