Четвер, 24 вересня 2015 16:57

Засідання виконавчого комітету Уманської міської ради

1. Про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 23 квітня 2015 року № 106 «Про підсумки роботи міського господарства в осінньо-зимовий період 2014-2015 років та заходи з підготовки підприємств і організацій міста, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років».
  2. Про затвердження рішення конкурсної комісії щодо визначення переможця конкурсу на право вивезення побутових відходів на території міста Умань.
  3. Про розгляд заяв громадян з житлових питань.
  4. Про перерозподіл деяких видатків цільового фонду Уманської міської ради.
  5. Про затвердження Положення про Громадську раду при виконавчому комітеті Уманської міської ради.
  6. Про затвердження статуту Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Ю.О. Гагаріна – педагогічний ліцей» Уманської міської ради Черкаської області.
  7. Про розгляд заяв громадян з питань квартирного обліку.
  8. Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради.
  9. Про внесення змін до додатку 1 рішення виконавчого комітету  Уманської міської ради від 12.02.2015 року № 42 «Про організацію громадських робіт у 2015 році».
  10. Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим громадянам.